Kontaktuppgifter


    Projekt & försäljning

    Maila oss på sales@expohouse.com

    Jonas Liljebäck
    VD / Försäljning

    +46 (0)709-946 200 jonas.liljeback@expohouse.com

    Nils Englund
    Marknadsansvarig / Försäljning

    +46 (0)734-445 011 nils.englund@expohouse.com

    Christoffer Collin
    Senior projektledare / Försäljningsansvarig

    +46 (0)761-874 141 christoffer.collin@expohouse.com

    Fredrik Danielsson
    Senior projektledare

    +46 (0)708-111 477 fredrik.danielsson@expohouse.com

    Olle Henningson
    Senior projektledare

    +46 (0)735-124 957 olle.henningson@expohouse.com

    Ann-Charlotte Eriksson
    Projektledare / Teamleader

    +46 (0)703-331 727 anncharlotte.eriksson@expohouse.com

    Ulf Ignberg
    Avdelningsansvarig projekt / Designer

    +46 (0)707-919 477 ulf.ignberg@expohouse.com

    Ulf Roman
    Senior projektledare

    +46 (0)705-553 033 ulf.roman@expohouse.com

    Grafisk produktion &
    plastbearbetning

    Maila oss på produktion@expohouse.com

    Marcus Callemo
    Avdelningsansvarig

    +46 (0)708-226 364 callemo@expohouse.com

    Torbjörn Stenmark
    Produktionsledare

    +46 (0)702-559 262 torbjorn.stenmark@expohouse.com

    Joakim Mattinson
    Ekonomiansvarig / Vice VD

    +46 (0)709-558 101 joakim.mattinson@expohouse.com